O nas

Co oferujemy i kim jesteśmy?

Oferujemy usługi zniesienia, wniesienia oraz zabezpieczenia rzeczy. Dlatego zlecający nam pracę klient nie musi obawiać się, że nie będzie w stanie wynieść ciężkich mebli z wysokiego piętra w bloku, oraz że powierzone nam przedmioty uszkodzą się podczas transportu. Transport to nasza pasja i staramy się, aby wszyscy którzy nam zaufali byli zadowoleni i usatysfakcjonowani ze świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy grupą doświadczonych i profesjonalnie podchodzących do swoich obowiązków młodych ludzi. Na rynku działamy od 2019 roku. Początkowo, na terenie województwa lubelskiego, a teraz także na terenie całego kraju. Do swojej dyspozycji posiadamy busy, pasy, przekładki, gąbki, folie , dlatego jest możliwy przewóz mebli, sprzętu RTV i AGD, a także innych przedmiotów o dużych gabarytach. Za swój cel stawiamy sobie komfort klienta, dla którego przeprowadzka to często kłopotliwe i stresujące wydarzenie. Z całych sił próbujemy ułatwić ten proces, aby uniknąć niepotrzebnych problemów i nerwów.

Na początku 2019 roku, znajomy postanowił zmienić mieszkanie. Zniechęcony persperktywą długiej przeprowadzki oraz koniecznością pokonywania swoim samochodem osobowym kilkudziesięciu kilomertów co najmniej kilka razy, postanowił poszukać w internecie firmy transportowej. Niestety, w okolicy nie znalazł wielu dostawców, a ceny tych obecnych już na rynku zwaliły go z nóg. Poprosił więc o pomoc. Pomyśleliśmy, czemu nie zacząć robić tego na codzień? Tak właśnie zrodził się pomysł na firmę TRANSPORT

D. Brzozowsky.

 

Zapraszamy do obserwowania i śledzenia mediów. Czeka tam na państwa wiele ciekawostek, zdjęć oraz rabatów !

Dane firmy:

D.Brzozowski Sp. z o.o.

NIP:  5050130664

REGON:  386810116

Przewiń na górę