Pakowanie i rozpakowywanie Lublin

Pakowanie i rozpakowywanie Lublin - oferta Lubelskiej Firmy Przeprowadzkowej

Pakowanie i rozpakowywanie sprzętów oraz rzeczy osobistych to jedna z najważniejszych, ale też najbardziej żmudnych i czasochłonnych elementów przeprowadzki. Czasem zwyczajnie brakuje też pomysłu na to, jak umiejętnie spakować swoje rzeczy, aby zajęły jak najmniej miejsca oraz były jak najlepiej zabezpieczone. Nasza Lubelska Firma Przeprowadzkowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje usługę pakowania i rozpakowywania, tak by mogli oni przejść przez proces zmiany miejsca zamieszkania ze spokojną głową.

Zapytaj o wycenę transportu tel. 722 107 099

pakowanie i rozpakowywanie mebli Lublin

Nasze sposoby na bezproblemowe spakowanie rzeczy do przeprowadzki

Istnieje wiele metod i technik pakowania swoich rzeczy. To jaka metoda będzie najlepsza zależy od ilości rzeczy jakie chcemy przewieźć oraz ich rodzaju. Bardzo pomocne może okazać się przygotowanie listy rzeczy do zabrania oraz znalezienie firmy, która pomoże uporządkować pakunki i zaplanować kolejność pakowania przedmiotów. Takie rozwiązanie pomoże uniknąć stresu oraz konieczności ponownego układania rzeczy.

Praktycznie każdy z nas ma w domu rzeczy, które wymagają szczególnego zabezpieczenia na czas podróży. Najbardziej delikatne to szkło oraz porcelana. Niezmiernie ważne jest także to, aby karton zawierający wrażliwe pakunki został odpowiednio oznaczony. Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa wiemy jak zabezpieczać i jak obchodzić się z przedmiotami, zarówno podczas pakowania, jak i podczas usługi transportowej.

Jeśli posiadamy w domu oryginalne opakowania od sprzętów elektronicznych, warto jest ich użyć. Często znajdują się w nich odpowiednio dopasowane ochraniacze ze styropianu. Brak oryginalnych opakowań nie jest jednak przeszkodą. Jako fachowcy pomożemy w doborze odpowiednich materiałów, które najlepiej sprawdzą się do pakowania różnego rodzaju przedmiotów. 

Do pakowania wykorzystujemy grube, kilkuwarstwowe kartony, które z pewnością nie uszkodzą się podczas transportu, folie bąbelkowe, stretche oraz mocne taśmy klejące. Nasze materiały nie pozostawiają śladów na przedmiotach.

Sprawdź również:

Łatwe rozpakowywanie z Lubelską Firmą Przeprowadzkową

Kluczem do łatwego rozpakowywania rzeczy, jest przemyślane ich spakowanie. Również w tym przypadku bardzo ważna jest kolejność, w jakiej będziemy wyjmować poszczególne rzeczy.  W czasie rozpakowywania warto jest od razu układać rzeczy w taki sposób, w jaki chcemy aby leżały podczas naszego zamieszkiwania w danym miejscu. Unikniemy w ten sposób chaosu i bałaganu w nowym miejscu. Jako firma przychylna klientowi, stawiamy przede wszystkim na komunikację i na poszanowanie indywidualnych potrzeb każdej osoby, która korzysta z naszych usług.

Co możemy spakować i rozpakować?

Lubelska Firma Przeprowadzkowa oferuje usługi pakowania i rozpakowywania przedmiotów o różnej wielkości i każdego rodzaju. Jesteśmy w stanie logicznie zaplanować i spakować przedmioty osobiste, ubrania, książki, porcelanę, drobne sprzęty AGD i RTV, ale także przedmioty wielkogabarytowe, takie jak: pralki, lodówki, telewizory, czy nawet meble. Nie wahaj się skorzystać z naszych usług. Oszczędź sobie czas i energię, a my zadbamy o Twoje mienie tak, byś mógł bez stresu cieszyć się swoim nowym miejscem zamieszkania.

Zapytaj o wycenę transportu tel. 722 107 099

Przewiń na górę