Przeprowadzki biur Lublin

Przeprowadzki biur Lublin - Usługi przeprowadzkowe dla firm - Transport mebli i wyposażenia - Przewóz rzeczy

Przeprowadzki biur Lublin, czyli usługi transportowe: przewóz rzeczy, urządzeń i gabarytów, transport mebli z wniesieniem i zniesieniem, montaż i demontaż wyposażenia biurowego, pakowanie i zabezpieczanie sprzętu i dokumentów, wynajem samochodu przeprowadzkowego z kierowcą oraz pomoc przeprowadzce, to najnowsza oferta naszej firmy. Więc jeśli szukasz teraz w Internecie informacji na temat – transport Lublin, przeprowadzka biura komu zlecić, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, dlaczego nasze “szyte na miarę” usługi – Przeprowadzki biur Lublin, mogą zostać w 100% dopasowane do Twoich potrzeb, wymagań i budżetu!

Zapytaj o wycenę transportu tel. 722 107 099

Lubelska Firma Przeprowadzkowa D.Brzozowski Sp. z o.o. nie tylko terminowo, fachowo i sprawnie, ale i w rozsądnej cenie świadczy kompleksowe usługi relokacyjne biur “od drzwi do drzwi” dla firm na terenie województwa lubelskiego, w tym wywóz i utylizację niepotrzebnego wyposażenia. Ale w naszej ofercie znajdziesz także ekonomiczne opcje – Przewóz rzeczy Lublin, Transport mebli oraz profesjonalne usługi dodatkowe, aby zagwarantować Ci spokój i wygodę – bez względu na to, czy przeprowadzka biura w Lublinie jest lokalna, krajowa czy międzynarodowa. Wykorzystaj naszą pasję, siłę, doświadczenie i wiedzę na temat przeprowadzek biur i firm – spraw, by Twoi klienci i nowi sąsiedzi mówili o Tobie z właściwych powodów!

 • Powody przeprowadzki firm w Lublinie
 • Przeprowadzki biur w Lublinie
 • Oferta dla firm – Lubelska Firma Przeprowadzkowa D.Brzozowski Sp. z o.o.
 • Profesjonalne przeprowadzki biur Lublin – organizacja i bezpieczeństwo
 • Usługi przeprowadzki biur i firm Lublin – cena i kontakt

Powody przeprowadzki firm w Lublinie 

Przeprowadzki biur handlowych i relokacje firm są coraz częstsze w Lublinie i okolicach i są spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Zwykle powodem przeprowadzki biura do Lublina jest rozwój firmy, bo stolica wschodniej Polski jest bez wątpienia prężnie rozwijającym się miastem wojewódzkim. Uruchomienie Portu Lotniczego Lublin, budowa obwodnicy, wznoszenie nowych biurowców, te kwestie znacząco przyczyniły się do stworzenia przyjaznych warunków do inwestowania. Nawet Urząd Miasta Lublin na oficjalnym portalu miasta lublin.eu z dumą informuje, że “Lublin jest ósmym pod względem podaży rynkiem biurowym w Polsce oraz największym zagłębiem nowoczesnych biur we wschodniej Polsce. Całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej we wrześniu 2022 r. wyniosły 244 011 m2. Ponadto w przygotowaniu znajduje się obecnie 14 478 m2 nowoczesnej powierzchni w 4 projektach biurowych.”.

Nie dziwi więc fakt, że wielu przedsiębiorców w Polsce, szukając sposobu na rozwój swoich firm, decyduje się na przenosiny biura do Lublina, aby dotrzeć do grona nowych klientów z województwa lubelskiego. W tym przypadku, konieczność przeprowadzki do nowoczesnych przestrzeni biurowych staje się wręcz nieunikniona. Biurowce w Lublinie, takie jak np.: Gray Office Park A na ul. Zana 32 lub CZ Office Park D na al. Kraśnicka 27 to budynki, które są standardowo wyposażone w rozwiązania sprzyjające bezpieczeństwu – monitoring wizyjny, systemy przeciwpożarowe. Biura na wynajem w Lublinie są projektowane tak, aby mogły zostać szybko dostosowane do potrzeb najemców i w ofercie znajdują się zarówno kameralne biura, jak i wielkopowierzchniowe lokale, które można zagospodarować na: sale konferencyjne, szkoleniowe, biura open space lub gabinety prywatne.

Przeprowadzki biur w Lublinie

W Lublinie, przeprowadzki biurowe mają różne rozmiary, harmonogramy i budżety. Choć powierzchnie biurowe do wynajęcia w Lublinie są oddawane natychmiast do użytku, ale nie wszystkie lokale mają w standardzie meble umożliwiające otwarcie placówki stacjonarnej i natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Z tego powodu, wiele firm, przenosząc swoje siedziby do Lublina, zabiera ze sobą całe wyposażenie biurowe: biurka, fotele obrotowe, szafki, stoły konferencyjne, krzesła, szafy aktowe, sejfy, monitory, laptopy, telefony, drukarki, skanery. Niekiedy jest to również sprzęt prezentacyjny: ekrany, projektory, rzutniki multimedialne oraz flipcharty, a nawet kanapy do lobby i stoliki kawowe, ścianki działowe i wykładziny. 

Bez wątpienia, są też mniej przyjemne powody przenosin biur w Lublinie, takie jak np: zalania pomieszczeń biurowych i wynikające z tego zawilgocenie ścian i rozwój szkodliwych dla zdrowia ludzi grzybów i pleśni lub są to wady konstrukcyjne budynku. Oczywiście są to z pewnością skrajne przypadki, ale warto pamiętać, że Lublin i województwo lubelskie to wiele ofert wynajmu przestrzeni biurowej, dlatego dużo łatwiej jest dokonać przenosin biura przy pomocy doświadczonej firmy przeprowadzkowej, niż wykonać kosztowny remont lokalu w starej kamienicy. Dlaczego warto zaufać fachowcom od przeprowadzek? Chociaż wynoszenie mebli i dokumentów z biura może nie wydawać się trudnym zadaniem, to pakowanie delikatnych przedmiotów, dokumentów z archiwum i modułowych mebli biurowych w taki sposób, aby były odpowiednio w transporcie zabezpieczone, a po wypakowaniu z busa ustawione na miejscu bez chaosu – to już prawdziwa sztuka!  

Bezpieczna przeprowadzka Lubelska firma przeprowadzkowa

Przeprowadzka biura w Lublinie szybko, sprawnie, bez komplikacji – jak to zrobić?

Przeprowadzka biura w Lublinie może być kłopotliwa i stresująca i nawet 1 dzień opóźnienia może oznaczać duże straty finansowe dla firmy oraz wywołać niepotrzebny stres wśród klientów biura i pracowników biurowych. Ale dzięki ekspertom od przeprowadzek komercyjnych z Lubelskiej Firmy Przeprowadzkowej – przenosiny Twojego biura zostaną szczegółowo zaplanowane i szybko, sprawnie zorganizowane, abyś mógł bezproblemowo kontynuować swoją działalność biznesową w Lublinie! 

Więc jeśli przenosisz swoje biuro do Lublina lub czeka Cię przeprowadzka do nowego biura na terenie miasta i zastanawiasz się, komu zlecić przewóz mebli, w jaki sposób przetransportować archiwum i poufne akta – to miej na uwadze fakt, że Lubelska Firma Przeprowadzkowa ma przygotowany specjalny pakiet przeprowadzkowy dla firm, urzędów i instytucji. Bez względu na to, jak cenne lub nieporęczne są rzeczy, które mamy przewozić – mamy wiedzę, doświadczenie, odpowiednie materiały i samochody, aby bezpiecznie je zapakować i szybko dostarczyć pod nowy adres w Lublinie i okolicach!

Zapytaj o wycenę transportu tel. 722 107 099

Lubelska Firma Przeprowadzkowa D.Brzozowski Sp. z o.o. to dobry sposób na to, aby w Lublinie, “po sąsiedzku”, uzyskać najlepsze i niedrogie usługi przeprowadzkowe dla biur i firm, bo naszym celem jest przekraczanie oczekiwań Klientów! Wiemy, że w biurach w Lublinie nigdy nie ma dwóch takich samych wyprowadzek, a gotowe pakiety usług przewozowych mogą nie być dla Ciebie odpowiednim wyborem. Organizacja stanowiska pracy biurowej w Polsce jest dość kosztowna, a designerskie fotele i sofy do lobby, nowoczesne krzesła obrotowe, biurka z regulacją wysokości i inne wolnostojące meble biurowe to majątek firmy, który powinien być odpowiednio zabezpieczony w transporcie.

Z tego powodu, nasza propozycja – Przeprowadzki biur Lublin, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zmiana adresu prowadzenia działalności, koniec najmu lokalu, relokacja firmy i biura, transport mebli biurowych i ciężkiego wyposażenia: szaf pancernych, sejfów, przewóz gabarytów na terenie miasta i okolic – nie musiały wiązać się dla Ciebie z dużymi wydatkami i niepotrzebnym stresem. Co więcej, charakteryzujemy się olbrzymią odpowiedzialnością za powierzone nam mienie, a spokój i prywatność naszych Klientów, standardy BHP oraz polityka wewnętrzna firmy, w przypadku wykonywania zleceń na terenie przedsiębiorstwa, urzędu lub organizacji – są zawsze przez nas szanowane i w 100% przestrzegane! 

Oferta dla firm – Lubelska Firma Przeprowadzkowa D.Brzozowski Sp. z o.o.

Nasza oferta usług przeprowadzkowych dla firm jest kompleksowa i elastyczna, co oznacza, że prowadzimy usługi transportowe na terenie Lubina i okolic, przyjmujemy zlecenia od firm na przewóz rzeczy, mamy na wynajem taxi bagażowe – samochód przeprowadzkowy z kierowcą i pomożemy Ci w zabezpieczeniu rzeczy i dokumentów, załadunku i rozładunku mebli i ciężkiego wyposażenia biurowego, a jeśli zależy Ci na czasie – do naszej ekipy przeprowadzkowej dołączą dodatkowi pomocnicy. To właśnie odróżnia nas od innych firm przeprowadzkowych w Lublinie – możemy połączyć naszą pasję i siłę, zasoby i wiedzę, aby dostosować przeprowadzkę do Ciebie! To od Ciebie zależy, jak bardzo się zaangażujemy – czy po prostu dostarczymy Ci materiały do pakowania i busa do przeprowadzek, czy też zajmiemy się całą przeprowadzką Twojego biura! 

W Lubelskiej Firmie Przeprowadzkowej dopasowujemy się do rozmaitych potrzeb naszych Klientów z wielu różnych branż. Elastyczność przy przeprowadzkach biur i firm, przenosinach lokalnych i krajowych – jest dla nas sprawą kluczową! Za swój cel stawiamy sobie pozytywne opinie i komfort naszych Klientów, dlatego pracujemy również w niedziele i święta. 

Aby maksymalnie ułatwić każdy etap przeprowadzki biur, naszym Klientom z Lublina i okolic możemy zaproponować także: 

 • demontaż mebli i wyposażenia biura,
 • różnego rodzaju materiały do pakowania i zabezpieczenia rzeczy, 
 • profesjonalne usługi zabezpieczenie przewożonego mienia,
 • znoszenie i wnoszenie mebli i wyposażenia biurowego,
 • sprawny montaż wyposażenia i skręcanie mebli, 
 • ustawianie mebli i wyposażenia według wytycznych Klienta w nowej lokalizacji.

Opłaca się również pamiętać, że podjęliśmy stałą współpracę z firmą zajmującą się utylizacją odpadów przemysłowych i dlatego, podczas przeprowadzek biur w Lublinie pomagamy naszym Klientom w procesie utylizacji niepotrzebnych mebli i zalegającego “po kątach” wyposażenia biurowego – zgodnie z wymogami BDO (Baza Danych Odpadowych). 

Profesjonalne przeprowadzki biur Lublin – organizacja i bezpieczeństwo

Lubelska Firma Przeprowadzkowa to doskonała organizacja procesu przeprowadzki i maksymalne bezpieczeństwo. Aby w 100% zadbać o naszych Klientów, aby zaplanować przeprowadzkę zgodnie z ich potrzebami, czy będzie to duża przeprowadzka przestrzeni open space w Lublinie, czy ekspresowa relokacja biura prywatnego lub gabinetu prezesa z Lublina do Warszawy, do każdego projektu przydzielany jest nasz ekspert – jako koordynator przeprowadzki. Chociaż kierownik przeprowadzki nie zawsze jest konieczny, to z pewnością sugerowalibyśmy takie rozwiązanie przy przeprowadzce biura między miastami, na większą skalę. 

Nasz doświadczony specjalista ds. przeprowadzek biur i firm, we współpracy z Klientem – efektywnie zaplanuje cały proces, pomoże sporządzić spis przenoszonych przedmiotów z jednoczesnym przydzieleniem ich do nowych pomieszczeń, a w trakcie przenosin biura będzie wszystko osobiście nadzorował, monitorował flotę pojazdów firmowych oraz służył Klientowi fachową poradą i wsparciem. Dzięki temu, mamy 100% pewność, że nawet duża przeprowadzka biura w Lublinie przebiega tak płynnie, bezstresowo i terminowo, jak to jest tylko możliwe! 

Dzięki naszej staranności, dbałości o detale i doświadczeniu możemy zagwarantować, że meble i wyposażenie biurowe, wszelkiego rodzaju elektronika i urządzenia firmowe, zostaną dowiezione przez nas pod nowy adres w nienaruszonym stanie. Ale jeśli wystąpią jakieś nieprzewidziane problemy po drodze, takie jak np.: kradzież przewożonego mienia, zniszczenie lub częściowe uszkodzenie towarów w wypadku komunikacyjnym, to posiadamy wykupiony pełny pakiet ubezpieczeń OCP. Ta polisa ubezpieczeniowa gwarantuje pełną ochronę transportu towaru w ruchu krajowym oraz międzynarodowym – co pozwala nam na wzięcie odpowiedzialności za przewożone przez nas mienie. Dodatkowo, nasze samochody przeprowadzkowe są wyposażone w monitoring GPS, który umożliwia śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym. Dane o lokalizacji naszej floty pozwalają nam na bieżąco informować Klienta, gdzie jest auto z jego rzeczami i kiedy może spodziewać się dostawy. 

Sprawdź również:

Usługi przeprowadzki biur i firm Lublin – cena i kontakt

Lubelska Firma Przeprowadzkowa to gwarancja korzystnej ceny i bezproblemowej, przyjaznej obsługi, a prośbę o niezobowiązującą wycenę przeprowadzki biura na terenie Lublina i okolic możesz wysłać online za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. W dowolnej chwili możesz przesłać nam zdjęcia i listę rzeczy, które będą przewożone, aby usprawnić naszą współpracę, zaplanować przeprowadzkę i wizytę naszego eksperta w Twoim biurze oraz przedstawić Ci – obowiązujące u nas udogodnienia, promocje i rabaty. Pamiętaj, u nas każda cena przeprowadzki biura podlega negocjacji!

Gdy zdecydujesz, że potrzebujesz solidnej firmy przeprowadzkowej w Lublinie, to po prostu – skontaktuj się z nami! Zaproponujemy Ci ofertę przewozu mebli biurowych i usług dodatkowych – dopasowaną do Twoich wymagań, oczekiwań, terminu przeprowadzki i do konkretnego budżetu. Co więcej, korzystając z naszych usług nie płacisz dodatkowo za materiały do pakowania biura, bo u nas – gąbki, folie, stretch, itp. są wliczone w cenę usługi, zgodnie z wybranym przez Ciebie pakietem. 

Warto również pamiętać, że mamy bardzo konkurencyjny cennik przeprowadzek międzymiastowych, a nasz obszar działania obejmuje wszystkie miasta i miejscowości w województwie lubelskim, a Lublin, Biała Podlaska, Świdnik, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Kraśnik, Łuków, Włodawa, Puławy, Łęczna, Zamość, Lubartów czy Tomaszów Lubelski, tam też dojedziemy! Poza Lublinem działamy na terenie całej Polski, jak i Europy.

Planujesz w najbliższym czasie przeprowadzkę biura w Lublinie? Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji. Skontaktuj się z nami i przekonaj się – ile zaoszczędzisz  i co możesz zyskać dzięki naszej ofercie – Przeprowadzki biur Lublin i okolice!

Zapytaj o wycenę transportu tel. 722 107 099

Przewiń na górę