Przeprowadzki międzynarodowe Lublin

Przeprowadzki międzynarodowe Lublin - Oferta - Usługi przeprowadzkowe - Transport mebli międzynarodowy lubelskie

Przeprowadzki międzynarodowe Lublin i okolice, czyli usługi transportowe obejmujące: przewóz rzeczy za granicę Polski, międzynarodowy transport mebli z wniesieniem, wynajem samochodu przeprowadzkowego z kierowcą – to najnowsza oferta naszej firmy. Więc jeśli szukasz teraz w Internecie informacji na temat – ile kosztuje przewóz mebli do Londynu, ile kosztuje przeprowadzka z Polski do Hiszpanii, jak tanio się przeprowadzić do Francji, to zapraszamy Cię do nas! Dowiedz się, dlaczego nasze “szyte na miarę” usługi – Przeprowadzki międzynarodowe Lublin, mogą zostać w 100% dopasowane do Twoich potrzeb, wymagań, stylu życia i budżetu!

Lubelska Firma Przeprowadzkowa D.Brzozowski Sp. z o.o. nie tylko terminowo, fachowo i sprawnie, ale i w rozsądnej cenie świadczy kompleksowe usługi przeprowadzkowe “od drzwi do drzwi” dla osób prywatnych i firm na terenie Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii, w tym profesjonalne zabezpieczenie przewożonego mienia. Ale w naszej ofercie znajdziesz także ekonomiczną opcję – Transport mebli międzynarodowy oraz usługi dodatkowe – Pomoc w przeprowadzce, aby zagwarantować Ci spokój i wygodę – bez względu na to, czy chcesz przewieźć swoje rzeczy do innego kraju, czy jest to ekspresowa wyprowadzka do Warszawy. Gdy zdecydujesz, że przeprowadzasz się za granicę i potrzebujesz solidnej firmy transportowej w Lublinie, to po prostu – skontaktuj się z nami! Sprawdź – ile zaoszczędzisz  i co możesz zyskać dzięki naszej ofercie – Przeprowadzki międzynarodowe Lublin i okolice!

  • Przeprowadzki Lublin – jak przeprowadzić się za granicę?
  • O czym należy pamiętać przy przeprowadzce międzynarodowej?
  • Transport mebli międzynarodowy – Lubelska Firma Przeprowadzkowa
  • Przeprowadzki Lublin – bezpieczeństwo podczas przeprowadzek międzynarodowych
  • Ile kosztuje usługa transportowa za granicę Polski z Lublina?

Przeprowadzki Lublin – jak przeprowadzić się za granicę?

Przeprowadzki międzynarodowe z Lublina za granicę, ze względu na znaczne odległości, ilość kilometrów do przejechania i odpowiednie zabezpieczenie przewożonych rzeczy, z pewnością nie należą do najtańszych przeprowadzek. Warto bowiem mieć na uwadze fakt, że przeprowadzki międzynarodowe wymagają starannego planowania i znacznie większego przygotowania, niż przeprowadzki lokalne na terenie Lublin i okolice. Ważna jest też kwesta dopełnienia kilku podstawowych formalności urzędowych, jeśli mamy zamiar przewieźć przez granice Polski majątek ruchomy (tzn. osobiste mienie przesiedleńcze). 

Mienie przesiedleńcze to powszechnie funkcjonujące określenie na majątek ruchomy gospodarstwa domowego i rzeczy osobiste przewożone w ramach przeprowadzki z jednego kraju, do drugiego. Na rządowym serwisie Podatki.gov.pl znajdują się szczegółowe informacje dla osób fizycznych obejmujące kwestię mienie przesiedlenia. Ale ilość spraw, które należy załatwić, aby bezcłowo przetransportować rzeczy podczas przeprowadzki za granicę, może wyglądać nieco inaczej, w zależności od danego państwa. W ostatnim czasie, mienie przesiedleńcze w UK uległo sporym zmianom, a wywożąc rzeczy z Polski do Norwegii opłaca się zwrócić szczególną uwagę na przedmioty, które są objęte cłem, dodatkowymi opłatami lub wymagają uzyskania specjalnego pozwolenia. Jak przeprowadzić się za granicę? Najlepiej sprawdzić, jakie przepisy obowiązują w kraju docelowym, a potem warto skorzystać z usług profesjonalnej, rzetelnej firmy przeprowadzkowej. 

O czym należy pamiętać przy przeprowadzce międzynarodowej?

Przy przeprowadzce międzynarodowej, z pewnością należy pamiętać m.in. o odpowiednim zabezpieczeniu mebli i właściwym zapakowaniu ich na samochód przeprowadzkowy. Jest to konieczne, aby nie uległy one zniszczeniu podczas przewozu i dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie. Warto również mieć na uwadze fakt, że chociaż przeprowadzka z Lublina za granicę może być stresującym przeżyciem, ale Lubelska Firma Przeprowadzkowa zadba o to, aby transport Twojego mienia przebiegł gładko i bezproblemowo! Wykorzystaj naszą pasję, siłę, doświadczenie i wiedzę na temat przeprowadzek międzynarodowych – spraw, by Twoi nowi sąsiedzi mówili o Tobie z właściwych powodów!

 

przeprowadzki międzynarodowe Lublin
przeprowadzki międzynarodowe Lubelska firma przeprowadzkowa

Transport mebli międzynarodowy – Lubelska Firma Przeprowadzkowa 

Przeprowadzasz się za granicę z województwa lubelskiego lub wracasz do domu w Lublinie z zagranicy? Dlaczego warto skorzystać z naszych usług i nam zaufać? Lubelska Firma Przeprowadzkowa to przede wszystkim wspaniała ekipa. Jesteśmy rzetelnymi, młodymi ludźmi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Charakteryzujemy się olbrzymią odpowiedzialnością za powierzone nam mienie, a spokój i prywatność naszych Klientów – są zawsze przez nas szanowane i w 100% przestrzegane! 

Dysponujemy środkami transportu dostosowanymi do wymagań przewozu międzynarodowego i do konkretnego ładunku, podczas przeprowadzek i przewozu mienia za granice korzystamy z profesjonalnego sprzętu, mamy wypracowane techniki pozwalające w pełni zabezpieczyć transport i wszelkie materiały potrzebne do właściwego spakowania rzeczy i wykonania sprawnej przeprowadzki międzynarodowej w najkrótszym terminie. Z tych właśnie powodów, możemy szybko i bezpiecznie przewieźć Twoje rzeczy pod nowy adres na terenie Unii Europejskiej oraz Anglii, aby maksymalnie ułatwić Ci każdy etap przeprowadzki! Co więcej, dopasowujemy się do rozmaitych potrzeb naszych Klientów, ich stylu życia, a za swój cel stawiamy sobie pozytywne opinie i komfort naszych Klientów, dlatego pracujemy również w niedziele i święta. 

Warto jednak pamiętać, że na tym nie kończą się korzyści ze współpracy z naszą firmą! Jeśli zechcesz, możesz z nami porozmawiać o wszystkich swoich potrzebach związanych z przeprowadzką. Więc jeśli zastanawiasz się – jak pozbyc się rzeczy przed przeprowadzka, to w tym też możemy Ci pomóc! Z racji tego, że podjęliśmy stałą współpracę z firmą zajmującą się utylizacją odpadów przemysłowych, pomożemy Ci w procesie utylizacji mebli, dywanów i wszelkiego rodzaju sprzętu AGD i wyposażenia. Nasz partner dokona segregacji odpadów i recyklingu, aby jak najmniejsza ilość rzeczy z przeprowadzki trafiła na wysypisko śmieci. Dzięki temu sam proces wyprowadzki z Lublina staje się dużo szybszy i wygodniejszy dla Ciebie.

Sprawdź również:

Przeprowadzki Lublin – bezpieczeństwo podczas przeprowadzek międzynarodowych

Lubelska Firma Przeprowadzkowa to przede wszystkim bezpieczeństwo, bo z wielką troską i starannością pomagamy naszym Klientom! Aby w 100% zadbać o naszych Klientów, czy to będzie rodzinna przeprowadzka do Szwecji, przewóz mebli do Holandii, przenosiny biura i przeprowadzka do UK, do każdej projektu przydzielany jest nasz ekspert, jako koordynator przeprowadzki. Z pewnością jest to korzystne dla Ciebie rozwiązanie, bo jest to doświadczony specjalista ds. przeprowadzek, który będzie wszystko nadzorował, monitorował flotę pojazdów firmowych oraz służył Ci fachową poradą i wsparciem. Co więcej, nasz ekspert, przed wyjazdem zbierze wszystkie potrzebne informacje dotyczące obowiązujących przepisów drogowych w kraju docelowym, zajmie się również kwestią opłat na autostradach. Dzięki temu, mamy 100% pewność, że nawet duża przeprowadzka międzynarodowa w Lublinie przebiegnie tak płynnie, bezstresowo i terminowo, jak to jest tylko możliwe! 

Dzięki naszemu doświadczeniu i dbałości o detale możemy także Ci zagwarantować, że zarówno Twoje meble, jak i drobiazgi, książki, sprzęty AGD, wszelkiego rodzaju elektronika i cenne pamiątki rodzinne, zostaną dowiezione pod nowy adres za granicami Polski w nienaruszonym stanie. Ale jeśli wystąpią jakieś nieprzewidziane problemy po drodze, takie jak np. kradzież przewożonego mienia, zniszczenie lub częściowe uszkodzenie towarów w wypadku komunikacyjnym, to posiadamy wykupiony pełny pakiet ubezpieczeń OCP. Ta polisa ubezpieczeniowa gwarantuje pełną ochronę transportu towaru w ruchu krajowym i międzynarodowym – co pozwala nam na wzięcie pełnej odpowiedzialności za przewożony dobytek. 

Dodatkowo, nasze samochody przeprowadzkowe są wyposażone w monitoring GPS, który pozwala na śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym. Oczywiście mamy stały kontakt z kierowcą przewożącym ładunek, a oprogramowanie track gps do aut wykorzystujemy w celu optymalizacji trasy i zwiększenia bezpieczeństwa naszych kierowców. Choć nasi niezawodni kierowcy potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji na drogach, to GPS pozwala nam mieć wszystko “na oku”, a dane o lokalizacji naszej floty umożliwiają nam, na bieżąco informować Klienta – gdzie jest auto z jego meblami i kiedy może spodziewać się dostawy.

Ile kosztuje usługa transportowa za granicę Polski z Lublina?

Lubelska Firma Przeprowadzkowa to gwarancja korzystnej ceny i bezproblemowej, przyjaznej obsługi oraz całkowitej dyskrecji, a prośbę o niezobowiązującą wycenę transportu mebli za granice kraju możesz wysłać online za pomocą formularza na naszej stronie internetowej. W dowolnej chwili możesz przesłać nam zdjęcia i listę rzeczy, które będą przewożone oraz nowy adres za granicą, aby usprawnić naszą współpracę, pozwolić nam zaplanować Twoją przeprowadzkę w najmniejszych detalach oraz przedstawić Ci – obowiązujące u nas promocje i rabaty. 

Choć koszt przeprowadzki zagranicznej jest zależny m.in. od ilości i wielkości przewożonych rzeczy, a odległość pomiędzy Twoją obecną lokalizacją, a miejscem docelowym, jest równie ważnym czynnikiem, ale u nas każda cena przeprowadzki podlega rozsądnej negocjacji! Co więcej, korzystając z naszych usług nie płacisz dodatkowo za materiały do pakowania, bo u nas – gąbki, folie, stretch, itp. są wliczone w cenę usługi, zgodnie z wybranym przez Ciebie pakietem!

Planujesz w najbliższym czasie przeprowadzkę za granicę? Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji. Zaproponujemy Ci ofertę transportu międzynarodowego i cenę dopasowaną do Twoich oczekiwań, terminu przeprowadzki i do konkretnego budżetu.

Warto pamiętać, że mamy bardzo konkurencyjny cennik przeprowadzek, a nasz obszar działania obejmuje nie tylko przeprowadzki międzynarodowe na trasach: Lublin-Niemcy, Lublin-Belgia, Lublin-Holandia i Lublin-Hiszpania! Sprawnie, bezpiecznie i tanio przetransportujemy meble i inne wyposażenie za granice Polski z wielu miast w województwie lubelskim. Biała Podlaska, Świdnik, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Kraśnik, Łuków, Włodawa, Puławy, Łęczna, Zamość, Lubartów czy Tomaszów Lubelski, tam też dojedziemy! 

Przewiń na górę