Transport RTV AGD Lublin

Transport RTV AGD Lublin - Bezpieczny przewóz Twoich sprzętów - Oferta

Lubelska Firma Przeprowadzkowa świadczy pełen zakres usług logistycznych oraz transportowych, jakie niezbędne są do realizacji procesu przewozu sprzętów gospodarstwa domowego w kraju oraz za granicą.  W ostatnich latach, rynek sprzętów elektrycznych przeżywa bardzo dynamiczny wzrost. Jest coraz więcej konsumentów skłonnych do zakupu nowych urządzeń i tym samym wzrasta zapotrzebowanie na usługi firm, które będą w stanie sprawnie takie sprzęty przewieźć, na przykład w trakcie przeprowadzki.

Zapytaj o wycenę transportu tel. 722 107 099

Wysoki standard usług nie musi wcale wiązać się z najwyższą na rynku ceną. Nasza Lubelska Firma Transportowa, dla każdego przewozu sprzętu, ustala indywidualną stawkę. Zależna jest ona od rodzaju i wielkości ładunku oraz od długości trasy. Nasza firma zapewnia dostawy w ustalonym terminie, bezpośrednio pod wskazany adres i z zachowaniem wszelkich standardów zapewniających bezpieczeństwo przewożonych ładunków. 

Jak zorganizować profesjonalny transport swoich sprzętów RTV i AGD?

Postaw przede wszystkim na jakość przewóz swojego sprzętu warto zlecić profesjonalistom, którzy znają się na swoim fachu. Sam przewóz to tylko jeden z etapów przeniesienia rzeczy z miejsca A do miejsca B. Równie kłopotliwe może okazać się także ich zniesienie, a później wniesienie w nowe miejsce.

Transport ciężkich sprzętów gospodarstwa domowego może z pozoru wydawać się trudny. Gabaryty takie jak: lodówka, chłodziarka, zmywarka, pralka, kuchenka elektryczna, płyta gazowa, czy piekarnik, zazwyczaj leżą poza możliwościami przeciętnej osoby. Nasza Lubelska Firma Przeprowadzkowa wie doskonale jak rozprawić się z takim zadaniem od A do Z. Oddaj swoje sprzęty w nasze ręce i ciesz się szybką, profesjonalną obsługą oraz korzystną ceną.

Przeprowadzki Lublin
Transport RTV EURO AGD

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Stawiamy na współpracę w zakresie przewozu sprzętu RTV i AGD

Lubelska Firma Przeprowadzkowa stawia na zadaniowość. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Niezależnie od tego, czy transportujesz sprzęty kuchenne, czy też inne urządzenia elektroniczne, jak na przykład telewizor, zawrzyj w zleceniu wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą nam sprawnie się z Tobą skontaktować. Istotne dla nas informacje to: piętro, z którego sprzęt będzie znoszony oraz jego szacowana wartość. Jeśli to tylko możliwe, warto abyś zadbał o spakowanie sprzętu w jego oryginalne, dopasowane przez producenta opakowanie.  Profesjonalny przewóz Twojego sprzętu zaczyna się z nami. Lubelska Firma Przeprowadzkowa – jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Sprawdź również:

Bezpieczny przewóz Twojego sprzętu RTV i AGD w Lublinie

Przewóz sprzętów RTV i AGD to nasza specjalność. Możesz zlecić u nas transport pojedynczych sprzętów mało i wielkogabarytowych, a także przeprowadzkę całego mieszkania, biura, czy magazynu. Z Lubelską Firmą Przeprowadzkową zorganizujesz transport sprzętów RTV/AGD na terenie całej Polski oraz za granicę. 

Zapewniamy transport na najwyższym poziomie i dbamy o to, aby Twój sprzęt był bezpiecznie zapakowany i nie uległ zniszczeniu podczas podróży. Zapomnisz z nami o całym stresie związanym z pakowaniem, przewozem i dbałością o przewiezienie rzeczy w nienaruszonym stanie.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko jednego auta dostawczego, czy większej floty, nasza Lubelska Firma Przeprowadzkowa zorganizuje transport Twojego sprzętu, aby sprawnie i szybko przewieźć go we wskazane miejsce.

Zapytaj o wycenę transportu tel. 722 107 099

Przewiń na górę